Учитель - завжди учень

Латинський вислів «Sempеr tiro» означає «завжди учень». Професія учителя є доказом того, що людина повинна навчатися протягом усього життя.

Школа педагогічної майстерності була створена з метою обміну досвідом між колегами – фахівцями. Уже не вперше філологи Золочівського району збираються, аби поділитися своїми напрацюваннями, продемонструвати інновації, обговорити сучасні освітні тенденції.

20 квітня у Золочівському економічному ліцеї відбулося планове засідання школи педмайстерності учителів української мови і літератури. Учасниками заходу були представники Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Золочівської ЗОШ І – ІІІ ст. №2, Золочівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3, Золочівської ЗОШ І –ІІІ ст. №4, Золочівського НВК «Школа радості», Ясеновецького НВК, Жуличівської ОШ, Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст., Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Своїм досвідом ділилися вчителі української мови і літератури Золочівського економічного ліцею Олексин Ірина Миколаївна та Ковалик Наталія Юріївна.

Увазі гостей ліцею представлено майстер-клас «П’ятихвилинки грамотності» та урок української літератури у 10 класі на тему «Проблема відповідальності за долю Батьківщини у драматичній поемі Лесі Українки «Бояриня».

Під час обговорення майстер – класу та уроку вчителі мали змогу висловити враження від побаченого, відзначити цікаві методичні знахідки, обмінятися думками щодо сучасних освітніх процесів.

Наступне засідання вже відбудеться в новому навчальному році, і філологи району продовжать удосконалювати свою педагогічну майстерність.

Учителі української мови і літератури
Золочівського економічного ліцею,
Олексин І.М. та Ковалик Н.Ю.