Майбутнє України – за обдарованою молоддю!

Нещодавно у Львівському національному університеті ім. Івана Франка нагородили переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів Малої академії наук України у 2016 -2017 н.р.

Із привітальним словом до гостей заходу звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка. Він подякував школярам за активність, завзятість, волю до перемоги і наголосив: «За вами - майбутнє України!»

Усім призерам та їх науковим наставникам було вручено подяки та грошові винагороди. Цьогоріч переможцями та призерами Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад і конкурсів стали 117 учасників із Львівщини. Серед них - учениця Золочівського економічного ліцею Лілія Ковалик, яка посіла ІІІ місце на заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та ІІ місце у фіналі Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.

Привітала юних переможців і Любомира Мандзій – директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Вона побажала талановитим дітям нових звершень, а їх учителям - натхнення в роботі з обдарованою молоддю.

Від педагогів Львівщини зі словами привітання і подяки виступила Наталія Ковалик, учитель української мови і літератури Золочівського економічного ліцею.

Завершилась зустріч чудовим концертом, який підготували і провели організатори свята.

/Files/images/do_stattv/в анонс.jpg/Files/images/do_stattv/в кінець.jpg