Традиції залишаються незмінними у ЗЕЛ

І знову вересень покликав дітей за парти. У Золочівському економічному ліцеї, як завжди, гамірно. Ліцейну родину поповнили новоприйняті дітлахи.

Щоб новачки легше адаптувалися в новому колективі, ліцей організував традиційний День знайомств у таборі «Сокіл».

Навіть погода сприяла гарному настроєві. Легкий дощ змінило сонце, а розгублені обличчя дітей, яких уперше вітали в ліцейному колі, засяяли щасливими посмішками.

Програма Дня знайомств була насиченою та цікавою. Традиційно все дійство розпочалося вітальним словом директора ліцею А.В.Заброцького. Далі групи брали участь в естафетах, бігові з перешкодами, метали навчальні гранати, стріляли з пневматичної зброї.

Не обійшлося й без пошуку скарбу, шукати який допомагало вміння орієнтуватися на місцевості. Цьогоріч фортуна посміхнулася групі Е-2.

Після смачного обіду на свіжому повітрі кожна група створювала лісову ікебану. Продовжувався День знайомств біля ватри. Ліцеїсти співали пісень, були активними учасниками інтелектуальних конкурсів. А закінчилося свято піснею «Лиш ліцей», яка стала гімном єднання ліцейних сердець.

Тож хочеться, щоб такий легкий старт подарував сили і терпіння на весь навчальний рік.

Олексин І.М.,
куратор групи Е-3

/Files/photogallery/804/zel2.jpg/Files/photogallery/804/zel3.jpg/Files/photogallery/804/zel.jpg