Мандрівка еколого – пізнавальним маршрутом «Триніг»

5 червня 2019 року учні групи ПЛГ-2 Золочівського економічного ліцею у супроводі учителів Смолин Ольги Ігорівни та Боднар Марії Михайлівни здійснили мандрівку за маршрутом еколого – освітньої стежки «Триніг», а також відвідали Підгорецький замок.

Під час екскурсії учні та вчителі прослухали цікаву розповідь про різноманітність рослинного та тваринного світу НПП «Північне Поділля». Мандрівники побували біля джерела, яке є одним із витоків ріки Стир, годівниці для тварин, «обійняли» буки – патріархи. Оглянули велитенські мегаліти – кам’яні остальці на горі Збараж, Камінь – кат, кам’яний валун «Триніг», які залишилися від архаїчних часів Сарматського моря. Відвідали колишню каменоломню.

Дякуємо працівникам НПП «Північне Поділля» Мирославі Єргуньовій, Марії Вовк та Людмилі Кудрик за цікаву та змістовну екскурсію.

Ольга Смолин,
куратор групи ПЛГ-2