Навчаємось і подорожуємо!

Нещодавно ліцеїсти груп ПЛГ-2 та Е-12 разом із кураторами Кравчук І. А. та Смолин О. І здійснили навчальну екскурсію у м. Тернопіль.

Розпочався день із візиту на фізико - математичний факультет ТНПУ ім. В. Гнатюка. Викладачі та студенти фізмату провели для наших учнів цікаві майстеркласи з використанням сучасної техніки та програм, ознайомили з тенденціями у сфері ІТ, провели екскурсії у Музей обчислювальної техніки та STEM – центр.

Після обіду ліцеїсти відвідали Центр науки Тернополя (Science Centre Ternopil). У цьому місці об’єднано ІТ- музей та міні – лабораторії, представлено унікальні експонати та наукові прилади. Учні мали змогу не лише послухати цікаву розповідь екскурсовода, а й зробити власні досліди та експерименти.

Завершився день прогулянкою по місту. Морозна погода створювала хороший настрій.

Дорогою додому ліцеїсти обмінювалися враженнями та спільними фото.

Дякуємо викладачам та студентам фізико – математичного факультету та екскурсоводам Центру науки Тернополя за цікаві розповіді та гарно проведений час.

Смолин О. І та Кравчук І. А.,
учителі Золочівського економічного ліцею