Шановні наші захисники!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України – святом мужності і патріотизму.

Це свято увібрало в себе багаті й славні традиції предків, воно уособлює мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії.

Тож бажаємо Вам козацької відваги, мужності, здоров’я та слави, увінчаної віками. Мирного неба і благополуччя! Будьте завжди справжніми - сильними, мудрими і добрими, тими, хто вміє однаково надійно тримати в руках як зброю, так і щастя своїх рідних!

Спасибі Вам, шановні батьки наших учнів, за гарних, розумних і вихованих дітей, які є гордістю нашого ліцею!

Спасибі ВАМ, дорогі наші випускники, які обрали захист Вітчизни своєю професією!

Від усієї душі бажаємо успіхів, звершення всіх планів, стабільності і процвітання. Головне -щоб не гриміли вибухи, не плакали матері, а діти жили в багатій і процвітаючій країні й відчували гордість за свою Вітчизну!

Цінуємо та шануємо Вас!

З глибокою повагою