Інформація про заклад

Наш девіз:

«Vivere est cogitare»

«Жити значить мислити»

/Files/images/budvl/Без имени-2.png
Золочівський ліцей – навчально-виховний заклад нового типу, що працює над впровадженням новітніх освітніх технологій.
Головною метою ліцею є розвиток наукових, творчих можливостей, ґрунтовна підготовка ліцеїстів до подальшого навчання у вишах.
Для розвитку та реалізації творчих можливостей ліцеїстів, запитів батьків у ліцеї організовано гуртки та вивчення додаткових предметів, групи гуманітарного та природничого напрямків.
Зараз у ліцеї працює 19 учителів. З них - 11 учителів вищої категорії. Серед них «Заслужений учитель України» Бондаренко І.І., учителі методисти – Ковалик Н.Ю., Козич В.Р., старші вчителі – Олексин І.М., Бірулін І. Б., Ковалик Н. Ю., Боднар М. М. Попадюк Н.А, Чикайло І.А.
Самовдосконалення вчителів ліцею відбувається не тільки через самоосвіту та підвищення кваліфікації, але й через участь у конкурсах. Вчителі ліцею БондаренкоІ.І., Козич В.Р., Боднар М. М. є переможцями районного етапу конкурсу «Учитель року». і лауреатами обласного за останні кілька років. Учитель Ковалик Н.Ю. стала переможцем обласного етапу і дипломатом заключного етапу конкурсу "Учитель року - 2012", переможцем конкурсу на краще виконання творів Лесі Українки серед учителів української мови та літератури.
Кiлькiсть переглядiв: 2387