Наша гордість
ПІПГрупа ОлімпіадаКонкурс
Кравець ЯнаПЛГ-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІ місце)
Ільїна АннаПЛГ-1Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(ІІІ місце)
Бораковська РусланаПЛГ-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(ІІІ місце)
Костюк АнатолійПЛГ-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/Джура Софія.jpg Джура СофіяЕ-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(І місце)
/Files/images/nash_peremojts/Оджиківська.jpg Оджиківська СофіяЕ-21Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)


/Files/images/nash_peremojts/Мацідонська.jpg








Мвцідонська
Мар'яна
Е-21Районний конкурс читців поезії,присвячений Міжнародному дню рідної мови
(І місце)
/Files/images/nash_peremojts/Якимів.jpg Якимів АнастасіяЕ-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(І місце)



/Files/images/nash_peremojts/Ружицька.jpg
Ружицька АндріанаЕ-21Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім.П.Яцика
(І місце)
/Files/images/nash_peremojts/45119284_184190385838366_4904394056898969600_n.jpg Галас ЯринаЕ-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІ місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
ім.П. Яцика
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/Сабрига С..jpg Сабрига СофіяЕ-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/Дубно М..jpg Дубно МаріяЕ-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/42356534_529891427450170_1543652748451381248_o.jpg Черниш ЯринаЕ-22Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/23000453_259437627912954_5109969338451885346_o.jpg Долинний
Денис
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії
(ІІ місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
( ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/18198298_415607388808232_5669921061734548884_n.jpg Войтків
Дмитро
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(ІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/FullSizeRender.jpg Курченко ВікторіяЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІІ місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
ім.П. Яцика
(І місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(І місце)
Войтечко МартаЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(І місце)
Кутинський МихайлоЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії
(І місце)
Сенчук ДаринаЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)
Яців ЮрійЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
(ІІІ місце)

Кiлькiсть переглядiв: 1047