Наша гордість
ПІП/ФотоГрупа ОлімпіадаКонкурсВідмінник
Кравець ЯнаПЛГ-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІ місце)
Ільїна АннаПЛГ-1Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(ІІІ місце)
Бораковська РусланаПЛГ-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(ІІІ місце)
Костюк Анатолій
/Files/images/4555.jpg
Е-12Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІІ місце)
Джура Софія
/Files/images/nash_peremojts/Джура Софія.jpg
Е-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(І місце)
Оджиківська Софія/Files/images/nash_peremojts/Оджиківська.jpg
Е-21Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)
МацідонськаМар'яна

/Files/images/nash_peremojts/Мацідонська.jpg








Е-21Районний конкурс читців поезії,присвячений Міжнародному дню рідної мови
(І місце)
Якимів Анастасія/Files/images/nash_peremojts/Якимів.jpg
Е-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(І місце)


Ружицька Андріана
/Files/images/nash_peremojts/Ружицька.jpg
Е-21Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім.П.Яцика
(І місце)
Галас Ярина/Files/images/nash_peremojts/45119284_184190385838366_4904394056898969600_n.jpg Е-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІ місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
ім.П. Яцика
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)
Сабрига Софія
/Files/images/nash_peremojts/Сабрига С..jpg
Е-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІІ місце)
Дубно Марія
/Files/images/nash_peremojts/Дубно М..jpg
Е-21Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)
Черниш Ярина/Files/images/nash_peremojts/42356534_529891427450170_1543652748451381248_o.jpg Е-22Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІІ місце)
Семираз Олександр Богданович
/Files/images/IMG_202.jpg
Е-22Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)
+
Адамик Максим Миколайович
/Files/images/IMG_1746.jpg
Е-22Районний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІ місце)
Долинний Денис

/Files/images/nash_peremojts/23000453_259437627912954_5109969338451885346_o.jpg
випускникРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії
(ІІ місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
( ІІІ місце)
Войтків Дмитро/Files/images/nash_peremojts/18198298_415607388808232_5669921061734548884_n.jpg випускникРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(ІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІІ місце)
Курченко Вікторія/Files/images/nash_peremojts/FullSizeRender.jpg випускницяРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІІ місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
ім.П. Яцика
(І місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу
ім.Т. Шевченка
(І місце)
Войтечко МартавипускницяРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(І місце)
Кутинський МихайловипускникРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії
(І місце)
Сенчук ДаринавипускницяРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)
Яців ЮрійвипускникРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
(ІІІ місце)

Кiлькiсть переглядiв: 1320