Наша гордість
ПІПГрупа ОлімпіадаКонкурс Змагання
Галас ЯринаЕ-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІІ місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІ місце)


Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(диплом
ІІ ступеня)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мовиім.П. Яцика
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)
Косаревич АнтонЕ-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(І місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(ІІІ місце)


Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІ місце)


Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з біологіїя
(ІІІ місце)

Захист робіт МАН з історії
(ІІ місце)
Магала МаксимЕ-1Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(диплом
ІІ ступеня)
Кокодинська МаріяЕ-1Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(диплом
І ступеня)
/Files/images/nash_peremojts/42356534_529891427450170_1543652748451381248_o.jpg Черниш ЯринаЕ-1Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(диплом
ІІ ступеня)
Микулишин ОлександраЕ-1Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(диплом
І ступеня)
Шмигер КатеринаЕ-1Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(сертифікат)
Болюбаш МихайлоЕ-1Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(сертифікат)
Лабаз АнастасіяЕ-1Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з біології
(сертифікат)
Ільчук НаталіяЕ-1"Оригінальна годівничка" організований відділом еколого-освітньої роботи НПП "Північне Поділля"
(ІІІ місце)

Фалковська ЯринаЕ-1"Оригінальна годівничка" організований відділом еколого-освітньої роботи НПП "Північне Поділля"
(ІІ місце)

XVII конкурс виразного читання зарубіжної поезії
( ІІ місце)
Сахман АнастасіяЕ-1"Бюджет очима дитини-2018"
(напрям "Літературні твори")
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/23000453_259437627912954_5109969338451885346_o.jpg Долинний
Денис
Е-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(І місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
( І місце)
/Files/images/nash_peremojts/18198298_415607388808232_5669921061734548884_n.jpg Войтків
Дмитро
Е-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)
Панкевич СофіяЕ-2Змагання з легкої атлетики серед школярів Золочівщини у номінації "метанння м'яча"
(ІІІ місце)
Вах ЮліяЕ-2Районний етап конкурсу " Здай кров заради життя"
( ІІІ місце)

Винник ЯрославЕ-2Чемпіонат Львівської області з карате кіокушинкай
(І місце)

Курченко ВікторіяЕ-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мовиім.П. Яцика
(І місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(І місце)
Бурдик
Марта
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(І місце)


Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІ місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім.
П. Яцика
(І місце)


Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(І місце)


Обласний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)
Балацький
Олександр
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)
Хміль ЛюбомирЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІІ місце)
Юрків ВеронікаЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(ІІ місце)
Громовик ІваннаЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)
Шпирка РоксоланаЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІ місце)
Грушка МартаЕ-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІ місце)
Районний етап конкурсу "І слово, і пісня, матусю, тобі!"
(І місце)


Обласний етап конкурсу "І слово, і пісня, матусю, тобі!"
(ІІ місце)
Мурза ЮліяЕ-3Районні змагання з тенісу
(І місце)
Бірулін КатеринаЕ-3"Оригінальна годівничка" організований відділом еколого-освітньої роботи НПП "Північне Поділля"
(І місце)
Мацега ВіталінаЕ-3Захист робіт МАН з історії
(ІІІ місце)
Районні змагання зі стрільби
(ІІІ місце)
Примаченко МаксимЕ-3Районне змагання з бігу
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/k-bXRK2ArMA.jpg Галамай
Ірина
Випускниця 2018 р.Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з економіки
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/lmGsPe5Sb2M.jpg Ковалик
Лілія
Випускниця 2018 рРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(І місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
ім.П. Яцика
(І місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.
Т. Шевченка
(І місце)


Обласний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)

/Files/images/nash_peremojts/7Fiz2zzVoRM.jpg Савчук
Юрій
Випускник 2018 р.Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/Проць А..jpg Проць
Андрій
Випускник 2018 р.Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/dEivqY23-bQ.jpg Курило
Катерина
Випускниця 2018 р.Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екологія
(ІІІ місце)
Курій АннаВипускниця 2018 р.Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/36028996_240759109853066_7924316962946023424_n.jpg Сабадаш ВіталіяВипускниця 2018 р.Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІ місце)

Кiлькiсть переглядiв: 295